#1 2011-05-10 23:14:51

 Iwca

Administrator

13975720
Call me!
Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 157
Punktów :   

UWAGA WAŻNE INFORMACJE.

1) Z PPP grupy którym "przepadł" test z PPP mają się zgłaszać indywidualnie do mgr Brożyny w dniach jego dyżurów i zaliczyć to !!! (dyżury są na stronie URz)

2) W poniedziałek będą karty egzaminacyjne więc prosze starostów o przeliczenie osób w grupach i zgłoszenie się do mnie w pon po te karty, jeśli będziecie dokonywać wpisów to data nie może być zbyt wcześna (za bardzo wyprzedzająca sesję) - najlepiej daty sesji albo końcówka maja. Jeśli chodzi o egzaminy to daty takie jak na stronie, daty egzaminów nawet jeśli by były przełożone. To tak na przyszłość

3) Jeśli chodzi o wpisy z j. ang i hiszpańskiego to prosiłabym żeby jedna osoba z każdej grupy to załatwiła - z ang. w godzinach dyżurowania czy lekcji pani Maciąg, natomiast z hiszpańskiego przedstawiciel z gr 2 (nie mojej ;p) niech się do mnie zgłosi to ustalimy jakiś termin i zadzwonię do Pani Martinez.

p.s. O ruskim i niemieckim nie jestem w stanie nic powiedzieć Sami musicie to ustalić

To chyba jak na razie na tyle Taki krótki komunikacik na dobranoc. Niach niach.  Miłych snów


I tylko jedno może unicestwić marzenie - strach przed porażką.

Offline

 

#2 2011-05-12 12:22:46

 mila2215

Turysta

994256
Call me!
Skąd: Jasło
Zarejestrowany: 2010-10-22
Posty: 54
Punktów :   

Re: UWAGA WAŻNE INFORMACJE.

ale na stronie uniw nie ma dat egzaminów jeszcze....

Offline

 

#3 2011-05-12 14:20:13

 Iwca

Administrator

13975720
Call me!
Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 157
Punktów :   

Re: UWAGA WAŻNE INFORMACJE.

napisalam juz na zas
poki pamietam


I tylko jedno może unicestwić marzenie - strach przed porażką.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Ubytování Německo www.hotels-world.pl