TiRy

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2012-04-12 19:54:07

 Szuder

Administrator

3740262 (zawsze niewidoczny)
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 221
Punktów :   

NOWA SPECJALIZACJA!

UWAGA UWAGA, WAŻNE DLA WSZYSTKICH! (Przede wszystkim zainteresowanych specjalizacją TURYSTYKA AKTYWNA, ale nie tylko!).
Byłem dzisiaj kulturalnie potwierdzić, iż jesteśmy zainteresowani w dużej liczbie chętnych na otwarcie owej specjalizacji i cóż usłyszałem? Że takiej nie będzie. Dlaczego? Bo nie. Natomiast chcą otworzyć coś, o czym pisałem wcześniej, czyli "Rekreacja ruchowa" włączając w to zajęcia z owej aktywnej. Pytam więc: "dlaczego?" - "Bo się ładniej nazywa". I gadaj z takimi.

Tak więc - propozycja otwarta raz jeszcze i ostatecznie, oprócz dwóch podstawowych specjalizacji (obsługa ruchu oraz hotelarstwo) powstanie, jeśli będzie minimum 30 osób chętnych, REKREACJA RUCHOWA. Czy zachęcam do tego? W sumie zachęcam Plusy są takie:
- dużo zajęć praktycznych (110godzin przy siatce rozpisanej na 320);
- możliwość zrobienia sobie INSTRUKTORA REKREACJI (o różnej specjalizacji, dr Półtorak, który stał obok stwierdził, że nawet z boksu - w końcu to uczelnia wydaje takowy kwit i mogą wydać na wszystko do czego tylko mają kadrę. Albo i nie.);
-JAZDA KONNA Z ELEMENTAMI HIPOTERAPII! Alternatywą jest Nordic Walking;
-Kurs na opiekuna placówek wypoczynku dzieci i młodzieży (jak rozmawiałem w sekretariacie, osoby które takie coś mają, czyli wszyscy z kursu na Pilota, mogą prosić o przepisanie oceny i przedmiot z głowy, tego jest 45godzin);

Na zdecydowanie się mamy czas do końca miesiąca (przed weekendem majowym muszę oddać listę). Ogłaszam tutaj, ogłoszę na mailu, ogłoszę na fb. Zapewne także i na wykładzie.

Siatka godzinowa na mailu.

Ave!


Przewodnicy! Bądźcie uważni, sekunda nieuwagi a potem - całe życie martwy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
pojemniki mapa www.worldhotels-in.com